آتلیه عروس
آتلیه کودک
آتلیه کودک
آتلیه کودک
آتلیه کودک
آتلیه کودک

facebook   instagram   telegram

آتلیه کودک

آتلیه کودک در واقع عکاسی از کودکان در عين سختي کار بسيار هيجان انگيز و جالبی است ، بچه ها به سرعت رشد ميکنند و  طبيعي است که مادر و پدر بچه بخواهند رشد فرزنشان را ثبت کنند و در پی بهترین آتلیه کودک در تهران باشند. در رویدادهای گروهی در آتلیه کودک بهتر است از لنز تله فتو با قابلیت زوم کردن استفاده کرد . لنز را اماده نگه داريد تا زمانی که کودک در مرکز کادر قرار گیرد . معصومیت کودک یکی از خصوصیات عکاسی در آتلیه کودک است . در آتلیه کودک و نوزاد بسیار این موضوع مورد توجه قرار میگیرد . چه خوب است که زمانی که کودک دلبندتان را به آتليه کودک مياوريد با فرزندتان بازی کنيد یا راجع به چيزی با او صحبت کنيد که به فکر فرو برود . ثبت اين لحظات بسیار شیرین است و در این مواقع در آتليه کودک از عمق میدان کم استفاده میکنیم تا فوکوس روی کودک قرار گيرد . کودکان به سرعت بزرگ ميشوند ، پس مرتبا عکس گرفتن از آنها در آتلیه کودک طبیعی است . عکسهای کودک ساده و معمولا بهترين ها در آتلیه ها هستند . در آتلیه کودک هيچ احتياجي به پس زمينه های شلوغ یا کاملا روشن نیست . در آتليه کودک روزبه با استفاده از فون های مناسب این امکان وجود دارد که بهترین عکسها از فرزند دلبند شما خلق شود . عکسهای سیاه و سفید کلاسیک و در عین حال زیبایی همیشگی را در آتلیه کودک روزبه دارند . در عکسهای سیاه سفید توجه به کنتراست عکس بسیار مهم است . پس زمینه های ساده و سفید در آتليه کودک مناسب ترین رنگ برای عکاسی با کنتراست بالا است . به طور کلی در عکاسی کودکان باید سریع و بدون درنگ عکاسی کرد .

آتلیه کودک روزبه به عنوان یک آتلیه کودک تخصصی در تهران فعالیت می نماید و تمامی پوزیشن ها و لوکیشن های مخصوص کودکان را می شناسد.


آتلیه کودک

آتلیه کودک

آتلیه کودک

كودكان محبوب ترين سوژه عكاسي در تمام دنيا هستند. به همين دليل عكاس هنگام حضور در آتلیه کودک احساس راحتي مي كند و کودکان سوژه فوق العاده اي براي عكاسي هستند. فقط بايد هنگام حضور در آتلیه کودک صبور بود و البته بايد مهارت هايي را هم كسب كرد. تا بتوان عكس از کودک گرفت. چشم هاي بزرگ كودكان بايد مورد توجه دقيق عكاس در آتلیه کودک باشد و به اندازه كافي در عكس واضح باشد. در آتلیه کودک با خاموش كردن فلاش دوربين خود از قرمزي چشم ها جلوگيري كنيد. سعي كنيد از نور طبيعي براي عكاسي از كودكان در آتلیه کودک استفاده كنيد. كودكان غير قابل پيش بيني اند و تمايل به حركت و جنب و جوش دارند كه اين حركت ها سبب تار شدن عکس كودك  در آتلیه کودک است مي شود از ISO  با سرعت بالا و aperture  بالاحداكثر گشادي لنزاستفاده كنيد تا در كمترين زمان ممكن عكس کودک  در آتلیه کودک بگيريد. همين طور بايد تعداد زيادي عكس بگيريد تا بهترين را انتخاب كنيد. در عکاسی از کودک در آتلیه کودک پشت زمينه را ساده نگه داريد.

چون معمولاً كودكان در محيطي پر از اسباب بازي و اسباب و وسايل هستند معمولاً پشت زمينه بيشتر از خود عكس  در آتلیه کودک جلب توجه مي كند. دراغلب موارد درآتلیه کودک محيط اطراف اصلاً مهم نيستند و فقط از زيبايي عكس مي كاهند. در آتلیه کودک به كودك خود نزديك شويد و تا حد امكان زوم كنيد. اگر از لنز وايد در آتلیه کودک استفاده مي كنيد فاصله خود را با كودك حفظ كنيد مگر اينكه بخواهيد يك عكس خنده دار يا ... بگيريد. در آتلیه کودک لباسهاي رنگارنگ و پر نقش نگار توجه را از صورت كودك به جاهاي قسمتهاي ديگر عكس جلب مي كنند. براي گرفتن بهترين عكس ازکودک در آتلیه کودک نور معمولي و لباسهايي با رنگ محدود استفاده كنيد.سعي كنيد طيف رنگ هاي موجود در عكاسی از کودک در آتلیه کودک را كاهش دهيد.بهترين لحظات در آتلیه کودک در كسري از ثانيه از دست مي روند هميشه دوربين خود را آماده نگه داريد.شايد عكس هايي كه شما از كودك خود مي گيريد، برايتان جالب باشد ولي براي ديگران اين گونه نباشد. بنابراين سعي كنيد در شرايط غير عادي و غير معمول در آتلیه کودک بگيريد.

آتلیه کودک
خلق عکس دوست داشتنی برای کودک دلبندتان کار سختی نیست. تا یک لبخند بی دندانش را نشان دهید. حتی اگر مهارت کافی برای عکاسی نداشته باشید کار شما فقط شکار چنین لحظاتی است. ما در این مقاله با یکسری تکنیک ها کار می کنیم تا عکس شما بهتر شود. در هنگام عکاسی کودک بهترین نور را پیدا کنید. بدون در نظر گرفتن دوربینی که دارید تا زمانی که نورخورشید در آسمان است. می توانید با استفاده از نور طبیعی عکاسی کنید. از نظر عکاسان حرفه ای زمان مناسب نوری برای عکاسی یک ساعت بعد از طلوع آفتاب و دو ساعت قبل از غروب آفتاب است. در این زمان هوا گرم تر و لطیف تر می باشد و سای ها بلندتر هستند. و همه به خصوص کودکان زیباتر از همیشه به نظر می رسند. از رشد ماهانه و لحظ به لحظه کودکان عکاسی کنید. برای نشان دادن رشد فرزند دلبندتان بهتر است هر ماه سفری به آتلیه کودک داشته باشید. پیشنهاد ما به شما این است. که فضایی که در آن عکس می گیرید را عوض نکنید تا تنها اتفاقی که در عکس تغییر میکند کودک باشد. در عکاسی کودک شرایط باید به نحوی باشد تا کودک احساس راحتی کند به طوریکه خوب غذا خورده باشد. خواب خوبی داشته باشد. لباس راحتی بر تن داشته باشد. در این صورت است که کودک با شما همرا شده و طبیعتا عکس بهتری خلق می شود.  


نام شما: *
مطلب شما: *
کد روبرو: captcha*
آی پی شما: 54.198.134.127