آتلیه عروس
آتلیه ی عروس و داماد
آتلیه ی عروس و داماد
آتلیه ی عروس و داماد
آتلیه ی عروس و داماد
آتلیه ی عروس و داماد

facebook   instagram   telegram

آتلیه عروس و داماد

آتلیه ی عروس و داماد

عکاسی در آتلیه ی عروس و داماد با خود فشار و هیجان زیادی را به همراه دارد. که گاها عکاسان بدون آمادگی قبلی درگیر آن می‌شوند. عکاسی در آتلیه عروس و داماد می‌تواند استرس و فشار زیادی برای عکاس به همراه داشته باشد. جدیت آتلیه ی عروس و داماد می‌تواند مدیریت آن روز را دشوار سازد.استفاده از بازترین دیافراگم ممکن لنز (برای عمق میدان کم ژرفتر) می‌تواند افکت زیبایی در عکاسی عروسی به وجود آورد و در عین حال که سوژه در فوکوس قرار می‌گیرد، پس زمینه محو می‌گردد. در آتلیه عروس و داماد شما باید تلاش کنید تا با دقت بالایی فوکوس را انجام دهید. فلاش با همگام سازی آهسته (slow-sync) را امتحان کنید.اگردر آتلیه ی عروس و داماد از فلاش استفاده می‌کنید سرعت شاتر را بر حداقل مقدار ممکن (در حدود ۱۵/۱ الی ۲۵/۱ثانیه) تنظیم نمایید تا بیشترین استفاده را از نور محیطی ببرید.در آتلیه ی عروس و داماد همراه با سوژه‌ها حرکت کنید.عکس بگیرید تا حرکت سوژه فریز شده و پس زمینه محو گردد.

آتلیه عروس و داماد

برای جذابیت بیشتردر آتلیه عروس و داماد از عروس و داماد بخواهید تا هنگام در دست گرفتن گل دست خود را خم نکند. در صورت امکان از او بخواهید تا خمی S مانند به بدنش بدهد و به عبارت دیگر به مانند مدلهای لباس ژست بگیرد. در آتلیه عروس و داماد از مجلات مد و لباس همچون Vogue یا Cosmopolitan برای پیدا کردن ایده‌های جدید ژست گرفتن استفاده نمایید. در آتلیه عروس و داماد از خطوط معماری قوی، همچون ستون‌ها، برای پس زمینه کارتان نهایت استفاده را ببرید. به یاد داشته باشید که اگر پس زمینه را جور نمایید، پیش زمینه به درستی در جایش قرار می‌گیرد و کادربندی خوبی را به وجود می‌آورد. در آتلیه عروس و داماد زاویه دادن به دوربین حسی از حرکت را به عکس اضافه می کند. در آتلیه عروس و داماد عکاسی در حالت عمودی و افقی همیشه ضروری نیست و شما می‌توانید با تغییر دادن تراز خطوط کادر و اریب نگه داشتن دوربین جلوه متفاوتی به عکس اضافه کنید. در آتلیه عروس و داماد از صحنه‌ رقص عروس و داماد با سرعت شاتر پایین عکس بگیرید تا حسی از حرکت در آتلیه عروس و داماد به بیننده انتقال یابد.

آتلیه عروس و داماد

برای فریز (ثابت و بی حرکت) کردن حرکت عروس و داماد، در عین حالی که نور و حرکت محیط را به تصویر می کشید، از ترکیب فلاش و سرعت شاتر پایین استفاده کنید.در آتلیه ی عروس و داماد باید حساسیت ایزوی دوربین خود را نیز افزایش دهید، البته نویز در وضعیت های کم نور فضای بسته بیشتر به نظر می‌آیند.در آتلیه عروس و داماد فلاش اکسترنالی را به براکت فلاش (flash bracket) متصل نمایید تا چند سانتی بالاتر از لنز قرار بگیرد و سایه‌های موجود روی سوژه را به حداقل برساند. بهترین کادر ها از مکانیسم لولا یا محور استفاده می کنند تا شما بتوانید در عکس های پرتره یا عکس های با فرمت منظره (landscape) فلاش را حرکت دهید.در آتلیه عروس و داماد تمام عروسی همیشه در مقابل شما شکل نمی‌گیرد. فرصتهای دیگر عکاسی که ممکن است در آتلیه عروس و داماد پشت شما رخ دهند را نیز در نظر بگیرید. شما باید از مسیر نگاه سوژه‌‌ها نیز این روز را ثبت نمایید، پس برای به تصویر کشیدن و ثبت خاطراتشان به آنچه نگاه می کنند، نگاه کنید.عروسی مراسم بسیار شادی است پس باید گوش‌هایتان را برای شنیدن خنده تیز کنید.

در آتلیه ی عروس و داماد عکس‌هایی که در آن افراد خندان و شاد هستند، خیلی زیبا به نظر می‌رسند پس از گوش‌ها و همچنین چشم‌هایتان برای مستند سازی پویایی در آتلیه ی عروس و داماد استفاده کرده و به جاهایی که فعالیتی از شادی می‌بینید بروید.همیشه پیش ازورود افراد به آتلیه عروس و داماد با آن ها مشورت کنید تا با آنها آشنا شده و از انتظاراتشان در آتلیه آگاهی یابید. هر چه باشد این روز عروس و داماد است، پس باید تمام ذهنتان را به خواسته‌‌ آنها معطوف سازید. مودب باشید و هرگز وعده‌ای ندهید که قادر به ایفایش نیستید. در آتلیه ی عروس و داماد مانند یک فتوژورنالیست (عکاس خبری) عمل کنید و به دنبال عکسی برای نقل داستان مراسم باشید.در آتلیه عروس و داماد واکنش عروس و داماد را به سخنرانی ساقدوش تماشا کنید. این می تواند خنده‌آور ترین لحظات کل این روز باشد، پس تمام مدت حواستان به آنها باشد. وقتی که ساقدوش شروع به تعریف داستان‌ها کرد شروع به ثبت واکنش زوجین نمایید. در آتلیه عکس و فیلم روزبه تمامی سعی ما این می باشد که به آتلیه ی عروس و داماد و خواسته ها و نیاز های آن ها توجه کنیم .

آتلیه ی عروس و داماد فضای کاری است جهت عکاسی از عروس و داماد می باشد. که با فراهم کردن نیازهای اولیه عکاس , فرآیند عکاسی را ساده و متمرکز می نماید. آتلیه خوب باید دارای مشخصات و ویژگی های مهمی می باشد. که بهترین عکسها را بتواند از عروس و داماد خلق کند. استفاده درست از نور و تنظیم صحیح نورپردازی آماده سازی فضای مناسب , فیگورهای خلاقانه و مملو از احساس , استفاده از جلوه های مناسب کامپیوتری در کنار به کارگیری دوربین و لنز با کیفیت در آتلیه ی عروس و داماد مهم و ضروری است. عکاسی از عروس یکی از پرطرفدارترین شاخه ی عکاسی به شمار می رود. که هر روز نقش مهم تری در عرصه ی عکاسی می کند. عکاسی عروسی امروزه به عنوان یکی از بزرگترین صنایع عکاسی دیجیتال شناخته می شود. در تکنیک عکاسی از عروس توجه به سوژه , دکور , پوزیشن و در نهایت نورپردازی هنرمندانه نقش کلیدی دارد. و در رساندن احساس و شخصیت سوژه مهم است. در نتیجه یک عکاس عروس حرفه ای و کار بلد جهت خلق آثاری به روز و با کیفیت , علاوه بر داشتن فنون و تکنیک های عکاسی باید در زمینه مد و صنعت عکس مدلینگ و لباس عروس هم اطلاعات ارزشمندی داشته باشد. آتلیه عروس و داماد روزبه با فراهم کردن امکانات مناسب و تخصصی جهت عکاسی از عروس , دکور و نور پردازی و با داشتن سال ها تجربه کاری در زمینه عکاسی عروس و داماد می باشد.

برچسب : آتلیه عروس و داماد