آتلیه عروس
آتلیه
آتلیه
آتلیه
آتلیه
آتلیه

facebook   instagram   telegram

آتلیه

آتلیه

آتلیه  Atelier واژه فرانسوی برای کارگاه است.که آتلیه عموماً در اشاره به کارگاه یک هنرمند در هنرهای زیبا یا تزئینی به کار می‌رود که در آتلیه استاد و تعدادی از دستیاران، هنرجویان و شاگردان در آن با همدیگر برای تولید آثار منتشره به نام استاد،در آتلیه همکاری می‌کنند.آتلیه فرانسوی برای هنرمندان اروپایی از قرون وسطا تا قرن‌های ۱۸ و ۱۹ این شیوه، معیار بود. در اروپای قرون وسطی، این شیوه کار آتلیه توسط صنوف محلی، تنظیم می‌شد. در آتلیه شاگردان از سنین کم شروع به کار در زمینه‌های ساده می‌کردند و پس از چند سال مهارت می‌یافتند تا این که خود استاد در آتلیه شوند. این نظام آتلیه با افول صنوف تدریجاً جایگزین شد و آکادمی‌ها، شیوه آموزش برتری تلقی شدند، گرچه بسیاری از هنرمندان به استفاده از هنرجویان آتلیه ادامه دادند. آتلیه عکاسی به انگلیسی: photographic studio یک فضای کاری جهت عکاسی است که با فراهم آوردن نیازهای اولیه عکاس در آتلیه، فرآیند عکسبرداری در آتلیه را ساده و متمرکز می‌کند. آتلیه ممکن است خصوصی و یا متعلق به شرکت خاصی باشد.آتليه روزبه در سال 1353 توسط محمد حاجتي با نام آتلیه راک فيلم سابق تاسيس گرديد .

آتلیه روزبه

آتلیه روزبه تمامی تلاش خود را در جهت جلب رضایت شما عزیزان به کار بسته و با خلاقیت و نوآوری خود نام آتلیه خود را محبوب در نزد شما عزیزان نموده است و اکنون به عنوان خوشنامترین آتلیه تهران، محبوبترین آتلیه تهران و بهترین آتلیه تهران شناخته شده است.این آتلیه با سالها تجربه و بکارگیری جدیدترین متدهای عکاسی روز توانسته در این عرصه در کیفیت و نوآوری در خدمات خود از دیگر آتلیه های تهران پیشی بگیرد.

آتلیه

آتلیه

یک آتلیه خوب , آتلیه ای است که علاوه بر امکانات خاص نورپردازی و عکسبرداری دارای نیروی کار خوب و با تجربه , متخصص و توانمند باشد.
در آتلیه ممکن است شما دارای سوژه های عکس مختلف باشید. از آتلیه کودک تا بارداری , پرتره و آتلیه صنعتی همچون جواهرات و لباس و ... در نتیجه برای مدیریت آن ها نیاز به مهارت خاصی دارید و نیازمند نیروی ماهر در کنار خود در آتلیه هستید.
بعد از پایان مراسم عروسی شما عکس و تصویربرداری تنها یادگاری شما از آن روز هست پس باید اطلاعات کافی درباره آتلیه ای که می خواهید با آن قرارداد ببندید داشته باشید که آتلیه از هر نظر با سلایق و علایق شما هم راستا باشد.
امروزه علایق بسیار متفاوت است. و افراد خواهان عکس های متفاوتی هستند. و این ایده ها هر ساله تغییر میکند. و مدرن تر می شود. امروزه عکس های طبیعی و رئال و خبری به دور از ژست های و فیگورهای مصنوعی در بین مردم جا افتاده است.
قابلیت های زیادی آتلیه های مختلف را از هم جدا میکند که مهارت عکاسان را در ایجاد تنوع در یک آلبوم و آلبوم دیگر را نشان می دهد. هنگامیکه با یک عکاس حرفه ای و و یا نیمه حرفه ای صحبت می کنید. مهم ترین دیدگاه آن ها نور در عکاسی می باشد. و متقدند که 90% تفاوت خوب و بد بودن عکس ها در این مهم می باشد. بعضی از عکاسان , عکس های کاملا روشن و روح دار را ترجیح می دهند. و بعضی از عکس ها از نور جهت ایجاد حس و هیجان استفاده می کنند.
بعد از نور که مهم ترین نکته در عکاسی است. باید به طراحی و ترکیب بندی دقت شود. ترکیب بندی عکس بدین معنی است که که عکاسان به چه صورت جایگاه مختلف عکس را تنظیم می کنند و به چه روشی ایده خود را بیان می کنند.
برای اینکه راحت تر مخاطب را جذب کنید. باید اطلاعات و تجربه زیادی در مورد ترکیب بندی عکاسی بدانید.
بعضی از عکس ها از قانون یک سوم در عکاسی پیروی می کنند و با استفاده از این تکنیک می توان عکس ها و تصاویر جذاب را در آتلیه ثبت کرد. و یک بالانس خوب و مناسب بین سوژه و پس زمینه در خود دارد. این قانون در عکس های رئالیسم و در مصاحبه های تلویزیونی دیده می شود. چنانچه شما از فردی در آتلیه که نگاه آن در تصویر تاثیر زیادی دارد عکس بگیرید. مسلما مخاطب به مسیر نگاه عکاس نگاه میکند. این غریزه هر انسانی است که اول به چشم سوژه در عکس می نگرد. وقتی می گوییم مسیر نگاه , منظورمان خط نامرئی است. که از نگاه سوژه آغاز می شود. و به نقطه ای که سوژه می نگردد پایان می یابد. این خط ها عمودی و افقی و مورب هستند.

Atelier (アトリエ Atorie?, "ateljé") är en datorrollspelsserie som utvecklas av Gust, främst för Playstation, Playstation 2 och Playstation 3, men det finns även spin-offs och remakes till andra plattformar. Serien var ett tag enbart utgiven i Japan på japanska, men från och med Atelier Iris: Eternal Mana har huvudserien samt vissa spin-offs och remakes även givits ut på engelska.

Titeln syftar på hur spelarfigurerna bedriver alkemi; spelaren utforskar spelvärldarna för att leta efter ingredienser, och tar dem med sig till sin ateljé för att tillverka föremål.


نام شما: *
مطلب شما: *
کد روبرو: captcha*
آی پی شما: 54.224.99.70