آتلیه عروس
آرایش عروس
آرایش عروس
آرایش عروس
آرایش عروس
آرایش عروس

facebook   instagram   telegram

آرایش عروس

آرایش عروس

اکنون یکی از مهمترین مسائل برگزاری عروسی، آرایش عروس و انتخاب سالن زیبایی مناسب برای آرایش عروس است.آرایش عروس به جهت زمان زیادی که برروی پوست عروس می ماند باید از ماندگاری بالا برخوردار باشد تا در طی مراسم عروسی آرایش عروس بهم نریزد.

یکی از خصوصیات آرایش عروس ماندگار آرایشی است که با گریم همراه است و اکنون این نوع آرایش عروس بسیار رایج شده است به همین جهت کیفیت مواد گریم استفاده شده در آرایش عروس که سبب فیکس شدن و ماندگاری آرایش عروس می شود بسیار مهم است ویکی از دغدغه های عروس ها در مراسم جشن عروسی ماندگاری آرایش عروس است.

نکات اساسی در آرایش عروس

آرایش عروس میکاپی بسیار ظریف و حساس است که هرگونه بی دقتی یا عدم تجربه کافی سبب میشود تا آرایش عروس شما حرفه ای و مطابق مد و با خلاقیت نباشد.

1-پاکسازی و زیر سازی پوست

حتما 24 ساعت قبل از آرایش عروس پاکسازی پوست خود را انجام دهید تا منافظ پوستتان باز باشد و پوست شما پذیرای گریم و آرایش عروس باشد. ابتدا از کرم های مرطوب کننده برای پوست خود پیش از آرایش عروس استفاده کنید و سپس طبق خشک یا چرب بودن پوست خود از از کرم پودر مناسب آرایش عروس استفاده نمایید. اگر پوست شما دچار ماه گرفتگی یا لکه های عمیق هست از کرم های گریم قوی جهت پوشانندگی لکه ها استفاده کنید و سپس کرم پودر خودرا استفاده کنید و همرنگ سازی پوست خود را برای آرایش عروس انجام دهید.

آرایش عروس

آرایش عروس

2-آرایش چشم

پس از زیر سازی پوست و کرم پودر به سراغ آرایش چشم می رویم که در آرایش عروس از مهمترین مواردی است که باید با دقت و ظرافت انجام شود. اگر میخواهیم در آرایش عروس از مژه مصنوعی استفاده کنیم بهتر است از مژه های تکی در آرایش عروس استفاده شود تا طبیعی به نظر برسد.

در انتخاب رنگ و مدل سایه در آرایش عروس حتما با توجه به حالت و رنگ چشم مدل عروس پیش بروید و کشیدن خط چشم در آرایش عروس به مدل سایه او بستگی داشته و در بعضی مدل ها استفاده نمی شود.

3- آرایش گونه ها

بسته به فرم صورت عروس نوع زدن رژگونه را در آرایش عروس مشخص می نماییم و به طور کلی برای برجسته کردن گونه ها در آرایش عروس از رنگ روشن و برای لاغر نشان دادن صورت از رنگهای تیره و مات استفاده نمایید.

4- آرایش لب ها

در آرایش عروس برای آرایش لب ها ، برای بزرگتر نشان دادن لب از خط لب استفاده نمایید و برای لبها نیز از رنگ رژ تیره در آرایش عروس استفاده نمایید اما دقت کنید خیلی خط لب خود را پایینتر از حد معمول نکشید زیرا در آرایش عروس جلوه زیبایی ندارد. در آرایش عروس این نکته را فراموش نکنید برای ماندگاری رژ لب باید از رژ لب های 24 ساعته یا بادوام استفاده کنید و در صورتی که این رژ ها را به علت خشک شدن لب ها در آرایش عروس دوست ندارید ابتدا با مداد لب های خود را رنگ کنید، سپس رژ لب 24 ساعته را بزنید.