آتلیه عروس
بهترین عکاس عروسی
بهترین عکاس عروسی
بهترین عکاس عروسی
بهترین عکاس عروسی
بهترین عکاس عروسی

facebook   instagram   telegram

بهترین عکاس عروسی

در هر حرفه و هر هنری رعایت پاره موارد که شاید در نظر بزرگ جلوه نکند یا به عبارت عامیانه ظریف کاری های بیشتر باعث می شود که آن امر به بهترین شکل به سرانجام برسد.
عکاسی نیز ازاین امر مجزا نیست برای بهتر عکاسی کردن رعایت نکاتی عکاس را به بهترین عکاس ارتقا می دهد. در این مطلب در مود مجلس عروسی , عکاس عروسی و به عبارت دیگر بهترین عکاس عروسی شدن استفاده می کنیم.
بهترین عکاس عروسی در قدم اول باید مدیریت زمانی و مدیریت لوکیشن و مکانی و مدیریت کل کار را در دست داشته باشد. مراسم عروسی برای هر عروس و داماد یک بار در زندگی اتفاق می افتد. و ثبت لحظه خاطرات آن به عهده عکاس عروسی می باشد. بهترین عکاس عروسی قبل از شروع پروژه مراسم عروسی , باید از لحاظ زمانی با عروس و داماد هماهنگی کند به چند دلیل که در ذیل به آن اشاره می شود:
بهترین عکاس عروسی با توجه به برنامه ای از پیش تعیین شده برای عروس و داماد مثل عکاسی مادلینگ یا عکاسی در آتلیه و باغ و ... , برای مدیریت نور برای مثال زمان آماده بودن عروس و داماد را جهت مدیریت زمانی برای آن ها تعیین می کند.
این امر با یک مثال ملموس تر و قابل درک تر می باشد : در فصل زمستان که هوا ساعت 4 رو به تاریکی می رود و منبع نوری طبیعی خورشید کم نور تر است , بهترین عکاس عروسی ابتدا عکس برداری در محیط های باز مثل باغ ها , بیرون عمارت و ... الویت قرار می دهد و بدین شکل شرایط را مدیریت میکند.
بهترین عکاس عروسی قبل از عروسی لوکیشن ها و مکان های مناسب و زیبا از هر حیث را با حوصله زیر نظر می گیرد و انتخاب می کند.
بهترین عکاس عروسی فکر احتمالات را نیز میکند. به عنوان مثال خراب شدن لنز عکاسی یا شکستن نور یا کمبود باطری یا حتی نبودن شارژ دلیل نمی باشد . تا عکاس عروسی , در عکاسی شما غفلت کند. برای همین بهترین عکاس عروسی همیشه دوربین یدک و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد.
بهترین عکاس عروسی همیشه قبل از شروع برنامه ریزی می کند. تا از سلیقه شخصی عروس و داماد مطلع شود. تا در حد امکان عکاسی که برای آن ها انجام می دهد. در عین ایده آل و حرفه ای بودن , به سلیق آن ها نیز نزدیک باشد. در واقع سلیقه عروس و داماد برای بهترین عکاس عروسی محترم می باشد. و سبک کار خو را در کنار سبک های به روز پیش میبرد تا عروس و داماد انتخاب های بسیاری داشته باشند. بهترین عکاس عروسی با استفاده از مواردی مثل لنزهای عکاسی در کار خود , هنر و سلیقه مخاطب را به رخ میکشد. لنزهایی که فاصله کانونی کمی دارند و به wide معروف است. نور را به راحتی جذب میکنند. و به عبارت دیگر در کمترین زمان پرتوگیری را تمام میکند. به این جهت به آن ها لنزهای سریع , عریض یا زاویه باز هم می گویند. این لنزها مزیت هایی مثل سرعت شاتر بالا که لرزش دوربین را کم میکند. همچنین زاویه دید عمیق تری به عکاس نشان می دهد.
بهترین عکاس عروسی به عنوان مثال با استفاده از این نکات عکس های ثبت می کند. پر تنوع , سوژه را از بک گراند جدا می کند. عکس هایی که هم عروس و داماد و هم منظره زیبا اطراف در فوکوس باشند. یا عکس هایی از شکار لحظه هایی از حرکات طبیعی عروس و داماد که با بازی با سرعت شاتر آن را فریز و ثابت میکند.  
بهترین عکاس عروسی نورپردازی را رعایت میکند و در فضای بسته مثل آتلیه که با تجهیزات نوری گسترده تری سرو کار داریم . با رعایت نورپردازی زوایای زیباتر و رخ های زیبا سوژه را ثبت میکند.
بهترین عکاس عروسی به فرمت عکس ها توجه دارد . این روزها که عکس های عروس وداماد در سایزهای بزرگ و یا آلبوم های دیجیتال تهیه می شود. اگر فرمت عکس و رزولوشن عکس رعایت نشود . حتی اگر عکس زیبا باشد وقتی قابلیت بزرگ تر شدن نداشته باشد برای کار عروس مناسب نخواهد بود. بهترین نوع استفاده از فرمت RAW است که عکس را با جزییات نوری در اختیار قرار میدهد.

نام شما: *
مطلب شما: *
کد روبرو: captcha*
آی پی شما: 54.224.99.70