آتلیه عروس
تاج عروس
تاج عروس
تاج عروس
تاج عروس
تاج عروس

facebook   instagram   telegram

تاج عروس

یک رشته مروارید ، یک روبان پهن ، یک رشته سنگ های تزئینی مثل کریستال ، فیروزه ، صدف و یکسری گل زیبا ، یک شانه ی خاص ویا چند نگین می تواند جای یک تاج عروس را پر کنند و حتی زیباتر از تاج عروس های مرسوم نیز جلوه کنند .
زمانی تاج عروس نماد مقام ، ثروت ، زرق و برق بود ولی امروزه تاج عروس بزرگ و بلند برای ملکه ها مناسب هستند زیرا جنس تاج عروس آن ها از طلاست و نگین های روی آن همگی جواهر هستند .اگر می خواهید تاج عروس تان را از همان آرایشگاهی که قرار است در روز عروسی به آن جا بروید تهیه کنید ، حداقل یک هفته قبل از عروسی تاج عروس های آن را روی سرتان چک کنید . توجه داشته باشید که مدل تاج عروس باید با رنگ و مدل لباس تان و البته نوع شنیون تان متناسب باشد توجه کنید که مدل تاج عروس تان با مدل لباس عروسی هماهنگ باشد. اگر مدل لباس تان رویال و پرنسسی است، حتما از یک تاج عروس بزرگ و با شکوه استفاده کنید.

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس بایستی متناسب با صورت عروس باشد.

برای صورت های گرد ، تاج عروس هایی که شکل قله ی کوه (پرنسسی ) دارند مناسب ترند .
کسانی که صورت های کشیده دارند تاج عروس های کوتاه و صاف یکدست که بلندی نداشته باشند برای صورت شان مناسب تر است .
برای صورت های بیضی تاج عروس هایی به صورت تل یا تاج عروس هایی که در پیشانی می افتند انتخاب های خوبی خواهند بود .
تاج عروس های حلقه ای با گل های طبیعی معمولا برای مراسم نامزدی و حنابندان زیبایی چشم گیری دارند . البته این تاج عروس ها را برای ساقدوش های عروس حتی ساقدوش های خردسال نیز می توان استفاده کرد . این نوع تاج عروس بین مردم انگلستان بسیار پرطرفدار بوده و سمبل ابدیت بدون شروع و پایان است.
تاج عروس طلایی با مروارید های شیری رنگ برای لباس عروس های شیری نباتی مناسب هستند .برای لباس عروس های سفید ، تاج عروس نقره ای با جزئیات سفید یا کریستالی زیبا خواهد شد.