آتلیه عروس
دوربین عکاسی
دوربین عکاسی
دوربین عکاسی
دوربین عکاسی
دوربین عکاسی

facebook   instagram   telegram

دوربین عکاسی

دوربین عکاسی

چه عکاسی برای شما یک تفریح باشد و چه منبع درآمدتان و یا هر دو، می تواند به شدت پرهزینه باشد. پس بهتر است که تجهیزاتتان را عاقلانه انتخاب کنید. انتخاب بهترین دوربین لزوما به معنای خرید گرانترین دوربین بازار نیست.برای برخی از ما بیشترین تعداد پیکسل اولویت اول است، حتی اگر دوربین های دیگر سرعت عکاسی فوق العاده ای داشته باشند .

اندازه و وزن بدنه به همراه چند لنز نیز می تواند مساله باشد؛ به ویژه اگر اکثر زمان عکاسیتان را خارج از استودیو صرف می کنید.در هر حوزه ای از عکاسی که فعالیت می کنید، جنبه حیاتی دوربین، کیفیت عکس آن است که باید عالی، قابل پیش بینی و تکرارپذیر باشد. جهت داشتن کیفیت عکس مناسب، فاکتورهایی مانند فوکوس خودکار، نورسنجی و تراز سفیدی باید با پیوستگی و قابلیت اطمینان بالا عمل کنند. همچنین دسترسی به تنظیمات دستی لازم است که سریع و ساده باشد.

دوربین عکاسی

Canon EOS 5D Mark III
در سال 1987 کانن دوربین EOS 650D را به جهان معرفی کرد.650D اولین محصول SLRژاپنی همراه فوکوس اتوماتیک و لنز 35 میلیمتری این شرکت بود. 650D. دوربینی با مانت لنز کاملا الکترونیکی ، موتور دیافراگم و فوکوس و با تکیه بر دکمه ها و کنترل های الکترونیکی کانن روندی را آغاز کرد که سپس دیگر برند ها نیز پیرو شدند. اکنون پس از 25 سال کانن دوربین Canon EOS 5D Mark III را از سری دوربین های EOS به جهانیان معرفی میکند. تا به اکنون 5D یک سری انقلابی بوده و تحول عظیمی در دوربین های سری EOS پدید آورده است.دوربین عکاسی 5D اولین محصول DSLR فول فریم و ارزان قیمت 2012 می باشد. 5D MARK III اولین DSLR با قابلیت فیلمبرداری FULL HD بودو تحولی عظیم و انقلابی در بازار به وجود آورد.

در میان دوربین های حرفه ای Canon، دوربین ۵D Mk III در عین داشتن وزن کم ۹۵۰ گرمی از کارایی بسیار مناسبی برخوردار است. فوکوس خودکار و نورسنجی کاملا دقیق و قابل اتکاست و حتی در ایزوهای بالا، کیفیت عکس بسیار عالی است.کنترل مناسب بر روی پارامترهای عکاسی وجود دارد که به هیچ وجه گیج کننده نیستند. به طور کلی این دوربین، یک دوربین فوق العاده است که قیمت آن نیز مناسب است.