آتلیه عروس
عروس
عروس
عروس
عروس
عروس

facebook   instagram   telegram

عروس

برگزاری جشن عروسی امروزه به یکی از دغدغه های عروس و داماد تبدیل شده است و هر عروس و دامادی سعی دارند تا جشن عروسی خود را به بهترین نحو برگزار نمایند.

از جمله مواردی که تمامی عروس ها در خصوص آن نگرانی دارند تا زیباتر جلوه کنند لباس عروس، آرایش عروس و مدل مو عروس است. با توجه به حجم زیاد کارهای جشن عروسی بسیاری از عروس و دامادها مراسم خود را به موسسات برگزارکننده ی جشن و مراسم ها می سپارند تا برای جشن عروسی خود چیزی را از قلم نیندازند.

عروس

عروس

انتخاب لباس عروس

از دشوارترین موارد جشن عروسی انتخاب لباس عروس متناسب با شرایط اجتماعی و فرهنگی عروس و داماد است . ما در اینجا نکاتی را برای شما می گوییم تا با توجه به اندام عروس بتوانید لباس عروس مناسب و زیبایی را بسادگی انتخاب نمایید.

اگر عروس اندامی گلابی شکل دارد و قسمت پایین بدن عروس چاق است بهتر است از لباس عروس هایی که دامن آن A شکل است استفاده کنید . مدل لباس عروس پری دریایی مناسب برای عروس خانم هایی استکهاندامی موزون و متناسب داشته باشند.

لباس عروس های با دامن فنر دار برای عروس های قد بلند مناسب است .اگر قد بلندی ندارید و ریز نقش هستید ابدا از لباس های پف دار و حجیم استفاده نکنید و اگر قد بلندی دارید از لباس عروس های ماکسی و بلند استفاده نکنید زیرا شمارا کشیده تر نشان می دهد.

انتخاب آرایشگاه عروس

برای انتخاب آرایشگاه عروس اولویت اصلی خود را مهارت آرایشگر در آرایش عروس قراردهید. بیشتر از آرایش های عروس ساده و اروپایی استفاده نمایید زیرا آرایش عروس تند و خلیجی پس از مدتی از مد می افتد اما آرایش عروس به سبک اروپایی و ساده هیچگاه از مد نمی افتد.

همیشه دقت داسته باشید که زیبایی در سادگی و شیک بودن است و برای شب عروسی خود جهت رقابت با دیگران دست به کارهای غیرعادی نزنید.

برای شب حنابندان مراسم را به صورت سوری برگزار کنید و از گذاشتن حنا در دستان عروس استفاده نکنید و یا از آرایشگران حرفه ای استفاده کنید تا با حنا نقشی زیبا بر بدن یا دستان عروس طراحی نمایند.حتما چند روز پیش از آرایش عروس و مراسم عروسی پوست خود را پاکسازی نمایید تا شفافیت پوست خود را افزایش دهید.

عروس