آتلیه عروس
عکس عروس و داماد
عکس عروس و داماد
عکس عروس و داماد
عکس عروس و داماد
عکس عروس و داماد

facebook   instagram   telegram

عکس عروس و داماد

عکس عروس و داماد

برای عکاسی عروسی عکاس باید سریع باشد و بهترین عکس ممکن را از صحنه‌ها بگیرد. پس همیشه به دنبال پس زمینه‌ای باشید که مشخصه‌های عروسی را نمایان سازد و در عین حال موجب شود که عروس و داماد متمایز جلوه کنند.

عروسی مخصوص عروس است پیش از خواندن عهدنامه از آرایش موهایش، صحبت کردن و خندیدن با ساقدوش‌هاعروس ، لباس پوشیدنش، در کنار پدرش و در ماشین عروسی عکس بگیرید . در عکاسی عروس و داماد نیازی به پیچدگی نیست.و صحنه های ساده زیبایی خود را خواهد داشت .اگر برایتان ممکن است روز قبل از عکاسی به بازدید مناطق نزدیک محل عکاسی بروید و بناهاو عمارات رنگارنگ را پیدا کنید.

عکس عروس و داماد

سعی کنید توسط عکس‌های بازتر یا بسته ‌تر و به کار گرفتن بناهایی همچون چارچوب‌ها و یا دربها تصاویر گرمتری را ثبت نمایید. اگر بتوانید رابطه‌ی بهتری با زوج برقرار کنید، قادر خواهید بود ژست‌های بسیار شخصیشان را نیز ثبت کنید.

یک راه موثر برای زیباسازی عکس‌های مراسم عروسی ثبت حرکات است. حرکاتی مثل ریختن کاغذ رنگی بر سر عروس و داماد، اولین رقص یا ژست گرفتن عروس در لباسش می‌توانند نمونه‌های خوبی باشند.عکاسی عروس و داماد با فرمت RAW موجب می‌شود که جزئیات بیشتری در بخش‌های روشن عکس ذخیره گردد. این موضوع کمک شایانی برای تنظیم نوردهی لباس سفید عروس یا لباس تیره‌ی داماد می کند.خودتان را بی جهت درگیر تجهیزات و عکاسی نکنید و زمانی را به تعامل با عروس و داماد اختصاص دهید. اگر قادر به برقراری ارتباط با آنها نباشید، این موضوع بر سیمایشان مشخص خواهد شد.