آتلیه عروس
عکس و فیلم عروسی
عکس و فیلم عروسی
عکس و فیلم عروسی
عکس و فیلم عروسی
عکس و فیلم عروسی

facebook   instagram   telegram

عکس و فیلم عروسی

عکس و فیلم عروسی

تجربه نشان داده است که بسیاری از عروس و دامادها بعد از اتمام کار و تحویل آن از آتلیه , از اینکه بسیاری از نکات که حائز اهمیت است را به عکاس یا فیلمبردار متذکر نشده اند. واقعیت این است که عروس و داماد با توجه به تجربه عکاس و فیلمبردار همه مراسم را به آن ها واگذار می کنند. پس انتخاب آتلیه با تجربه و مطمئن بسیار حائز اهمیت می باشد. برای برگزاری یک جشن بی عیب و نقص و خلق عکس وفیلم عروسی چند نکته بسیار حائز اهمیت می باشد.

1.    انتخاب موسسه خدمات مجالس یا همان تشریفات مجالس

2.    انتخاب باغ عروسی و سالن برگزاری مراسم عروسی
3.    فیلم برداری و عکس برداری مراسم ( ترسیم رویای شما و ثبت این روز , به یاد ماندنی بستگی به یک تیم حرفه ای و معتمد دارد. به دنبال آتلیه ای خوشنام باشید. نمونه کارها را با دقت ببینید و مقایسه کنید و سپس انتخاب کنید.)
4.    انتخاب یا دوخت لباس عروس و داماد
5.    انتخاب آرایشگاه مناسب
6.    انتخاب دسته گل عروس و گل آرایی
7.    موزیک
8.    سفره عقد
تمامی این نکات که در مقاله نوشته شده در زیبایی فیلم و عکس شما نقش بسزایی دارد. در مجموع می توان نکات مهم در انتخاب یک اتلیه خوب را به چند قسمت تقسیم بندی کرد:
1.    نورپردازی
2.    ترکیب بندی
3.    تجهیزات
4.    روایت داستانی
آتلیه ای که تمام این موارد را در عکاسی و فیلمبرداری رعایت کند. بهترین گزینه برا ی انتخاب است.

عکس و فیلم عروسی

عکس و فیلم عروسی

عکس و فیلم عروسی به معنای ثبت خاطرات و لحظه های ناب زندگی است. عکاسی از مجالس عروسی در میان صدها موضوع متفاوت دیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در سال های اخیر به کمک دوربین های دیجیتالی عکاسی از عروس و داماد راحت تر از گذشته است. و عکاسان با نرم افزارهای ویژه و ابزارهای خاص هنر نمایی می کنند و به عکس های خود جلوه ای ویژه می بخشند.
فاکتورهایی از قبیل شرایط محیطی بر روی زیباتر شدن عکس تاثیر مستقیم می گذارد. اما بیشتر از همه این ها سلیقه و ذوق عکاس در خلق یک عکس زیبا تاثیر گذار است. در رابطه با عکاسی از عروس و داماد این امر به زاویه دید دوربین , محیط اطراف , بهترین ژست و حالت همگی در به وجود آوردن یک عکس ایده آل تاثیر گذار است. نکاتی به شما می گوییم که در عکس و فیلم عروسی تاثیر بسزایی دارد.
آشنایی با لوکیشن : یک عکاس باید شناخت کافی از لوکیشن خود در زمان های مختلف داشته باشد. کیفیت عکس در محیط های باز یا out door و بسته  indoor تفاوت بسیار زیادی دارد. عکاسان باید از شدت نور ایجاد شده د محیط بسته اطمینان داشته باشند تا عکس و فیلم عروسی به خوبی انجام شود.
انتخاب زاویه متفاوت : در عکس عروسی انتخاب یک زاویه مناسب بسیار حائز اهمیت است. تکرار عکس ها در یک زاویه باعث بی روحی عکس ها می شود. سعی کنید زاویه دید و نحوه قرار گرفتن افراد را در عکس تغییر دهید.