آتلیه عروس
فیلم عروسی
فیلم عروسی
فیلم عروسی
فیلم عروسی
فیلم عروسی

facebook   instagram   telegram

فیلم عروسی

مراسم ازدواج بهترین و مهمترین زمان برای فیلمبرداری عروسی است. پس باید به بهترین حالت تصویربرداری شود. که عروس و داماد با توجه به آهنگ احساساتی و هیجان زده شوند. و بتوانند لحظات شاد خود را با توجه به فیلم در ذهن همگان ثبت کنند.
صحنه آرایی برای فیلم عروسی :
مسلما بدون داشتن یک صحنه زیبا و جذاب نمی توان یک فیلم عروسی خوب و مورد پسند داشته باشیم. هنگام فیلمبرداری عروسی از مراسم ازدواج و حوادث و اتفاقات مهم دیگر باید به چند نکته اساسی در مورد چارچوب قرارداشتن افراد رعایت کرد. در آتلیه سعی میکنیم از صحنه های ساده ولی در عین حال زیبا استفاده شود. که مورد توجه بیننده قرار داشته باشد.
صحنه های رمانتیک فیلم عروسی
اگر هدف نشان دادن عروس یا داماد به صورت جدا از هم است اگر در آن کادر یکی از لوازم مربوط به زوجین را نشان دهیم در خاطر بیینده تصویر خوبی باقی خواهد ماند.
آتلیه فیلم و عکس روزبه با هدف ایجاد سبکی متفاوت و جدید در فیلمبرداری و عکاسی مراسم عروسی و اسپرت و مادلینگ و ... سعی در این دارد که علاوه بر خلاقیت در فیلمبرداری و عکاسی مجلس رضایت و آرامش خاطر عروس و داماد های عزیز را فراهم کند. چرا که آتلیه روزبه معتقد است هدف این آتلیه رضایت و اعتقاد عروس و داماد و مشتریان عزیز می باشد.
فیلمبرداری مجالس عروسی
ما به خود می بالیم که با استفاده از بهترین دوربین های روز دنیا در مراسم شما به کیفیت 4K u FULL HD , HD تصویربرداری میکنیم.
ما برای روز مراسم چنانچه عروس و داماد مایل باشند. می توانیم چند هفته قبل از جشن اصلیشان کلیپ عروسی و کلیپ اسپرت و آشنایی با لوکیشن هایی بینظیر در تهران و اطراف تهران , دریای شمال و کویر و.... تصویربرداری کرده تا در روز عروسی نشان دهیم.
چرا که دیگر از خستگی های روز مراسم خبری نیست. عروس و داماد گرامی می توانند با خیالی راحت و بدون اضطراب از خراب شدن آرایش عروس و کثیف شدن لباس ها و به موقع نرسیدن به جشن و... در سالن حضور داشته باشند. و با انرژی بیشتر به رقص و پایکوبی بپردازند.
امکانات آتلیه روزبه : هلی شات حرفه ای , تصویربردار خانم و آقا حرفه ای متخصص و با سابقه کار , کرین حرفه ای و ....