آتلیه عروس
مدل موی عروس
مدل موی عروس
مدل موی عروس
مدل موی عروس
مدل موی عروس

facebook   instagram   telegram

مدل موی عروس

مدل موی عروس

یکی از مهمترین مسائل این روزها برای برپایی جشن عروسی آرایش و مدل موی عروس است که با توجه به موقعیت اجتماعی و سلیقه عروس انتخاب می شود. اما انتخاب آرایشگاه مناسب که بتواند مدل موی عروس و آرایش عروسی خاص و زیبا ارائه کند کمی دشوار است.

در گذشته آرایش و مدل موی عروس و همچنین لباس عروس طبق رسوم و شرایط خانوادگی عروس نظیر اشراف زادگان انتخاب می شد اما در قرن جدید اکثریت عروس ها به دنبال خلاقیت و منحصر به فرد بود در عین شیک و زیبا بودن هستند و به همین جهت مدل موی عروس و آرایش آن کاملا بر طبق سلیقه انتخاب می گردد.

نکاتی اساسی در انتخاب مدل موی عروس

1- در انتخاب مدل موی عروس حتما خلاقیت داشته باشید. فقط به مدل موی عروس های رایج در همه جا دیده می شود بسنده نکنید و حتما نظر آرایشگرتان را برای انتخاب مدل موی عروس خود جویا شوید.

2- در صورتی که طرح لباس عروستان شلوغ است از مدل موی عروس ساده استفاده نمایید.
3- در انتخاب مدل موی عروس خود اگر تاج یا تور دارید، مدل آن بایستی با جواهرات و لباستان هماهنگ باشد.
4- هر تغییری که می خواهید برای مدل موی عروس بدهید مثل کوتاهی، رنگ، مش، دکلره و اکستنشن، بایستی از قبل انجام دهید تا در صورتی که مدل موی عروس مطابق میلتان نبود فرصت داشته باشید آن را تغییر دهید.

مدل موی عروس

مدل موی عروس

مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس و رنگ مناسب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس در روز عروسی امری بسیار سخت است و ما به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم حتما قبل از روز عروسی چند مدل موی عروس را در آرایشگاه مد نظرتان ببینید و سپس مدل موی عروس خود را انتخاب کنید.

رنگ مو مناسب برای مدل موی عروس عموما رنگهای تیره است و بیشتر رنگ و مدل موی عروس های اروپایی و ژورنال ها بلوند است که با توجه به اینکه در کشورهای آسیای شرقی اکثرا چشم های تیره دارند این مدل موی عروس شاید خیلی طبیعی به نظر نرسد و در نتیجه و رنگ تیره در مدل موی عروس به دلیل تضاد با رنگ لباس عروس جلوه زیباتری دارد.

در انتخاب مدل موی عروس خود سعی کنید با سادگی و شیک بودن جلب توجه نمایید تا مدل موی عروس شلوغ، ضمنا هیچ تضمینی دراین نیست که این تفاوت ها در مدل موی عروس مناسب شما باشد و شما را زیباتر کند.

امیدواریم با جمع آوری نکاتی اساسی در خصوص مدل موی عروس توانسته باشیم شما عزیزان را در انتخاب مدل موی عروس خود یاری نموده باشیم.