آتلیه عروس
کلیپ اسپرت
کلیپ اسپرت
کلیپ اسپرت
کلیپ اسپرت
کلیپ اسپرت

facebook   instagram   telegram

کلیپ اسپرت

چند نکته برای کلیپ اسپرت :

امروزه در بین عروس و داماد ها کلیپ اسپرت جای بسیاری کرده و بیشتر عروس و دامادها به دنبال تهیه کلیپ اسپرت خاص هستند. کلیپ اسپرت عروس و داماد با توجه به سلیقه ها در آتلیه ها و مکان هایی که می روند متفاوت است و بین کلیپ اسپرت اشخاص مختلف تفاوت بسیاری است. خیلی از مردم کلیپ اسپرت را قدیمی و از مد افتاده می دانند در صورتیکه یک کلیپ اسپرت با توجه به نوع تصویربرداری و نوع تدوین می تواند همگان را به خود جلب کند و همگان از تماشای آن کلیپ اسپرت لذت ببرند.
یک نکته مهم در اینجا این است که تصویربرداری در کلیپ اسپرت به چه صورت گرفته شود یعنی ایده ایی و خلاقیت در تصویربرداری کلیپ اسپرت نهفته است یا خیر! معلوم است که یک کلیپ اسپرت برای عروسی باید دارای خلاقیت و ایده باشد که بتوان نظر مهمان ها را در سالن جلب کند آتلیه خوب می تواند کمک بسیار بزرگی در تهیه کلیپ اسپرت خاص و خلاقانه به عروس و داماد ها بدهد حتی از نظر مکان , فصل , لباس , آرایش و ....
با توجه به سلیقه عروس و داماد ها کلیپ اسپرت آن ها می تواند متفاوت باشد مثلا عده ای دوست دارند که کلیپ اسپرت آن ها داستان داشته باشد یعنی با توجه به سناریویی که به آن ها داده می شود می توانند در کلیپ اسپرت مانند بازیگران نقش بازی کنند که این بهترین حالت است . ولی عده ای دوست ندارند کلیپ اسپرت آن ها براساس سناریو باشد آن ها کلیپ اسپرت را دوست دارند. که خبری باشد . یعنی تصویربردار صحنه های آن را واقعی ( رآل) بگیرد. که امروزه این نوع کلیپ اسپرت همه پسند شده است.

مکان کلیپ اسپرت

مکان تصویربرداری برای کلیپ اسپرت بسیار بسیار مهم است . با توجه به نوع فصل می توان برای تصویر برداری کلیپ اسپرت از فضاهای مختلف استفاده کرد. و حتی می توان کلیپ اسپرت آن ها را در چهار فصل مختلف کارکرد. ترکیب مکان جنگل و دریا و کویر در کلیپ اسپرت به خاطر تنوع کار فیلمبردار خیلی جالب می شود. البته تدوین آن کلیپ اسپرت هم مهم است که در بحث بعدی به آن می پردازیم.
نکته حائز اهمیت در کلیپ اسپرت این است که :
نوع پوشش در کلیپ اسپرت اهمیت بسیار دارد.( در کلیپ عروس یک نوع لباس مشخص است )
ولی در کلیپ اسپرت این طور نیست . منظور از اهمیت لباس در کلیپ عروسی نو بودن آن نیست بلکه ترکیب درست لباس مهم می باشد.زیبایی لباس در کلیپ اسپرت می تواند بیینده را تحت تاثیر قرار دهد. بعضی از عروس دامادها روی ست بودن لباس خیلی تاکید دارند این مسئله در کلیپ اسپرت خوب است ولی همیشگی نمی باشد. و شاید در مرور زمان از مد بیفتد و تکراری و خست کننده باشد.

کلیپ اسپرت


این روزها ساخت کلیپ اسپرت طرفداران زیادی دارد. و این حرفه در بین مردم طرفداران زیادی دارد. کلیپ در واقع یک فیلم موزیکال است. یا یک ترانه تصویری , کلیپ معنای متفاوتی با نام عامیانه Show دارد. پیشنهاد ما به عروس و دامادهای عزیز این است که برای انتخاب لباس کلیپ اسپرت عروس و داماد به خود سخت نگیرید. می توانید با نگاه کردن به مجلات مد یا سایت های مختلف ایده هایی زیادی بگیرید. عروس و داماد باید در کلیپ اسپرت خود کمی خلاق باشند. تا از تکراری شدن صحنه ها جلوگیری شود. مهم نیست در کلیپ اسپرت دیگران چه چیزهایی را تجربه کرده اید. مهم این است که کلیپ شما پر از ایده و خلاقیت باشد. هر چه بیشتر خودتان باشید. با سناریو راحت تری برخورد خواهید کرد. برای انتخاب آهنگ کلیپ خود کمی ب عقب برگردید. لحظه های عاشقانه با همسرتان را یاد آوری کنید. آهنگ مورد علاقه و خاطر انگیزتان , سبک سناریو اسپرت را مشخص خواهد کرد. یکی از مسائل بسیار مهم در زیبایی کلیپ کیفیت آن است. مور حائز اهمیت دیگر این است که کسی که از شما تصویربرداری میکند در تدوین هم مهارت داشته باشد. و بالعکس تدوین کار شما تبحر لازم را در تصویربرداری و انتخاب صحنه های زیبا در کلیپ داشته باشد.

user
Milad.joker
نمیدونم ولی فک کنم عالی

user
محمد
فوق العاده

user
افشار
سلام آقای دکتر واقعا کارت فوق‌العاده است

نام شما: *
مطلب شما: *
کد روبرو: captcha*
آی پی شما: 54.198.134.127